כשמוזיקה ונשמה מתחברים - כלים שלובים

הזדמנות של חוויה יוצאת דופן לאוכלוסיות המאותגרות ומענה למחסור בפעילות ברמה גבוהה לשעות אחר הצהרים.
זוהי תכנית המהווה מסגרת לתקשורת עם הסביבה ולביטוי עצמי ורגשי מתוך ההתחברות לעולם המוזיקה, הזמר והניגון.

הילד שלך בידיים טובות -רשת פעוטוני התקווה

רשת מעונות יום ופעוטונים הינה מסגרת מוכרת ותומכת, המלווה את הילדים כבר מגיל אפס, עומדת בכל התקנים ובכל ההנחיות של משרד הכלכלה ומתגאה בצוות המטפלות המסורות המעניקות יחס חם אימהי ואוהב. פתרון מצוין ושלם עבור משפחות צעירות, שרוצות להמשיך ולהצמיח קריירה ולהשאיר את ילדיהן בידיים טובות

למידה מרחוק- זה קרוב!!

פרויקט חדשני ופורץ דרך של למידה מתוקשבת ואינטראקטיבית בשידור חי, המציע הרחבת אופקים והעשרה והעמקה של מגוון תחומי ידע - מדעים, היסטוריה, לימודי ארץ ישראל ועוד.
פרויקט זה פותח צוהר לתלמידים רבים אל הידע האקדמי, ופותח את השער להתקדמותם והתפתחותם בעתיד.     

מרכזי למידה

מפגשים בין תלמידים  לבוגרים וסטודנטים מתוך האמונה, כי יחס אישי הוא המפתח להצלחה בכל התחומים.
במרכז מקבלים התלמידים סיוע בלימודי מקצועות הליבה תוך יצירת קשר מעמיק ובונה, המהווה דוגמא עבור אותם תלמידים, ונותן להם כלים להתמודדויות עם מצבים מאתגרים והשתלבות בעתיד.       

חידון התנ"ך

תכנית עשירה ללימוד ובקיאות בתנ”ך באופן חווייתי , מעניין ותחרותי. תכנית זו מעמידה לה כמושא מרכזי את המסורת היהודית וחשיבות העברתה מדור לדור.

תכנית זו מחברת בין תלמידים מבתי הספר בכל רחבי הארץ, דתיים וחילונים כאחד, המשתתפים בחידון רב-שלבי, ששיאו הוא בשלב הגמר, בו מוכתר אחד מהם כחתן/&nb

נפש בריאה בגוף בריא -חינוך לבריאות

תכנית חינוך לבריאות ומניעה להעלאת המודעות של תושבי העיר בכל הגילאים,ועידוד המעבר ההדרגתי לאורח חיים בריא, שיתרום לאיכות החיים, לשיפור תדמיתי ולהצלחה של תושבי העיר.
תכנית זו מקשרת בין כל אנשי הקהילה, מחברת אותם ל”ריאות הירוקות” של העיר ומהווה קרקע פורייה לפיתוח העיר- סלילת מסלולי ריצה או רכיבה באופניי

פרוייקט בר ובת מצווה

בני ובנות מצווה - חוויה חד-פעמית מרגשת של חיבור למסורת, של העצמת הזהות היהודית בתהליך ההתבגרות, סיור בעיר ירושלים וחגיגה משפחתית.

רקע
מרכזי “תקוותנו” מקיימים פעילות ברחבי הארץ באזורים שבהם קיימת אוכלוסייה מסורתית, אך כזאת שאינה יכולה להרשות לעצמה להפוך את בר המצווה או בת המצווה לאירוע חינ

בית ספר לחזנות

בתי ספר לחזנות ולפיוט - סדנה מרתקת, הפותחת צוהר להתחברות עם הנשמה היהודית ולמסורת "בית אבא" דרך לימוד תיאורטי ומעשי של עולם החזנות והפיוט. סדנה ללימוד בין-דורי, המצמיחה מתוכה חזנים ובעלי תפילה ברמה מקצועית גבוהה ,שיוכלו לשמש כשליחי ציבור בבתי הכנסת השונים ברחבי הארץ ומחוצה לה.